Будь-який ремонт або виробництво завершуються оздоблювальними роботами. Працювати доводиться з різними матеріалами, тому їх обробка також відрізняється — від грубого очищення до полірування. Саме для таких завдань необхідні шліфувальні машини.

Видів шліфувальних робіт багато і для кожного є свій інструмент, який відрізняється за будовою і призначенням.

Стрічкові шліфмашини

Серед шліфмашин це найпродуктивніший та найпотужніший представник. За допомогою стрічкової шліфмашини можна виконати великий об’єм робіт:

  • обробка великих за площею дерев’яних поверхонь;
  • зняття лаку, фарби та затемнень із заготовок;
  • усунення нерівностей на поверхні.

 

Будова стрічкової шліфмашини достатньо проста та надійна. За роликами, встановленими на протилежних кінцях підошви, переміщується абразивна кільцева стрічка обраної зернистості (зазвичай від 36 до 240 одиниць). Така конструкція дозволяє досягти високої швидкості руху шліфувальної стрічки.

Це оптимальний інструмент для вирівнювання шпаклівки, видалення старої фарби, обробки деревини, пластику та металу. Стрічкова шліфмашина Revolt BS1500 характеризується невеликим рівнем шуму та вібрації, а також ефективною системою пиловидалення. 

 

Вібраційні шліфмашини

Для фінальної обробки дерева зверніть увагу на вібраційні та ексцентрикові шліфувальні машини. Вони відрізняються принципом дії на оброблювану поверхню та площею підошви (у вібраційних вона, як правило, більше).

Вібраційні (вони ж плоскошліфувальні) машини мають вертикально встановлений двигун. Вібраційний рух у ньому утворюється від обертання валу, а підошва розташовується перпендикулярно двигуну. При використанні вібраційної машини ви не прив’язані до стандартних розмірів шліфувального паперу — можна купити будь-який рулон та нарізати його на шматки.

Можливість працювати у кутах і швидко змінювати витратник — це головні переваги шліфувальних машин вібраційного типу. У деяких моделях є додаткові функції, наприклад, вібраційна шліфмашина Revolt RS 750 обладнана вбудованим пилососом, призначеним для багаторазового очищення.

 

Ексцентрикові шліфмашини

Під час роботи ексцентрикової шліфмашини підошва не тільки вібрує, але і рухається навколо власної осі. Поєднання двох типів руху підошви забезпечує гарний результат, адже дозволяє досягти складної траєкторії наждачного паперу.

Ексцентрикові машини потрібні для затирання деревини, підготовки поверхні та шліфування, де необхідно отримати максимально гладку поверхню матеріалу. Рекомендуємо шліфмашину Revolt OS-650, яка завдяки високим обертам з легкістю якісно обробить такі матеріали, як дерево, пластик і метал.

 

Шліфмашини для стін та стель

Шліфувальну машину для стін можна виділити в окрему категорію, адже це спеціалізований інструмент для вирівнювання шпаклівки. Оснащений LED підсвіткою, круглою підошвою і телескопічною штангою. 

У лінійці Revolt це шліфмашина для стін DS 225-1500, яка може працювати на декількох швидкостях і завдяки спеціальній конструкції обробить навіть важкодоступні місця.

 

Яку шліфмашину обрати?

Однозначної відповіді немає, адже все залежить від призначення інструменту та умов використання. Для швидкої обробки великої площі краще вибрати стрічкову шліфмашину, а для шліфування важкодоступних місць — вібраційний інструмент. Гладку поверхню найкраще підготує ексцентрикова шліфмашина, ну а для роботи зі стінами є окремі моделі.

На нашому сайті представлені різні види шліфмашин, серед яких ви обов’язково знайдете саме вашу.